Skip Navigation
 
    
Sotiko - Internet for You!

Regulamin serwisu

Przydatne informacje i regulamin serwisu

UWAGA!
Aby serwis działał poprawnie, Państwa przeglądarka musi akceptować pliki cookies (ciasteczka). W innym przypadku nie będą Państwo mogli wysłać zapytania ofertowego.


A. Wyszukiwanie
Prostą i szybką metodą wyszukiwania produktów jest skorzystanie z wbudowanej wyszukiwarki, która znajduje się poniżej lewego menu. Proszę wpisać szukane słowo lub słowa (producenta towaru jego nazwę lub symbol) oddzielone spacjami i kliknąć myszką na „Szukaj »” lub naciśnij „Enter”. System przeszuka bazę danych pod kątem zadanych słów i wyświetli listę wyników. Można także skorzystać z kategorii produktów w lewym menu.

B. Zapytania ofertowe
Za pośrednictwem niniejszego serwisu istnieje możliwość składania zapytań ofertowych. Aby dodać towar do zapytania ofertowego należy wybrać kategorię produktów, dany towar, kliknąc myszką na inkonkę „Dodaj do zapytania”. Inną możliwością jest wyświetlenie pełnego opisu towaru, poprzez klikniecie na miniaturę zdjęcia produktu lub jego nazwę lub symbol, a następnie kliknięcie na przycisk „Dodaj do zapytania”. Z poziomu pełnej informacji o produkcie istnieje możliwość określenia ilości sztuk towaru wybranego do zapytania ofertowego.

Przykładowe jednostki miar:
[m2] - ilość liczona w metrach kwadratowych
[m3] - ilość liczona w metrach sześciennych*
[mb] - ilość liczona w metrach bieżących
[pal.] - ilość liczona w paletach
[szt.] - ilość liczona w sztukach
[kg] - waga liczona w kilogramach
[t.] - waga liczona w tonach
[km] - ilość liczona w kilometrach

* Kubik - inna popularna nazwa metra sześciennego, miary objętości, jest kubik. Najcześciej stosowana do określania objętości drewna "netto", to znaczy bez uwzględnienia pustej przestrzeni, która może znajdować się pomiędzy złożonymi w stos kłodami. Tym kubik odróżnia się od metra przestrzennego, w którym - w odniesieniu do drewna - uwzględnione są wolne przestrzenie wewnątrz stosu. Przyjmuje się, że 1 metr przestrzenny drewna na stosie to zazwyczaj ok. 0,65 kubika.

Po dodaniu danego produktu do zapytania, pojawi się wykaz produktów związanych z zapytaniem ofertowym wraz z możliwością zmieniany ilość towarów lub/i usunięcia zbędnych produktów. Aby dodać następny towar należy wybrać przycisk „« Powrót” lub kategorię produktów z lewego menu.

Zawartość zapytania przechowywana jest w bazie danych do czasu usunięcia danego towaru (albo wszystkich produktów) lub do czasu wysłania zapytania.

C. Wysyłanie zapytania ofertowego
Dodanie do zapytania co najmniej jednej (1) sztuki danego towaru lub usługi, uruchamia możliwość wysłania zapytania. Po upewnieniu się, że w zapytaniu znajdują się wszystkie interesujące Państwa produkty, proszę kliknąć myszką na przycisk „Dalej »”. Czynność ta uruchomi formularz, który należy dokładnie wypełnić, podając wszystkie wymagane dane. Po prawidłowym wypełnieniu wszystkich pól, należy kliknąć myszką na przycisk „Wyślij” - nastąpi potwierdzenie wysłania zapytania.

UWAGA!
Odpowiadamy także na zapytania telefoniczne: 012 271 01 60 lub przesłane faksem: 012 271 27 00. W tak składanym zapytaniu prosimy podać opis, nazwę lub symbol towaru, dane konieczne do wystawienia faktury oraz numer telefonu lub mail w celu potwierdzenia.


D. Czas realizacji i sposób dostawy
Realizacja Państwa zapotrzebowania uzależniona jest od indywidualnch negocjacji. Praktycznie czas i koszt transportu uzależniony jest od rodzju wybranego towaru, wyboru formy dostawy/odbioru. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań aby sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Wszystkie produkty w naszej ofercie objęte są gwarancją. Jeżeli po odebraniu towaru okaże się, że produkt posiada jakieś wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne powstałe podczas dostawy (nie dotyczy w przypadku własnego transportu), jak najszybciej prosimy o informacje (reklamacje). Po potwierdzeniu uszkodzenia lub wadliwości towaru oraz dostarczeniu otrzymanej wraz z towarem faktury, jak najszybciej wymienimy towar na nowy lub, jeśli nie będzie to możliwe, zwrócimy pieniądze.

E. Postanowienia końcowe
 1. Składając zapytanie ofertowe na towary oferowane w naszym serwisie, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji zapytania.

 2. Zdjęcia produktów w nieznacznym stopniu mogą różnić się od ich faktycznego wyglądu. Znaki towarowe, nazwy produktów oraz ich zdjęcia są własnością producentów i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

 3. Wszystkie podane w serwisie ceny nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 4. Wszystkie dane, które podają Państwo w tarkcie składania zapytania, są przetwarzane zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych” z 29 sierpnia 1997 r. i wykorzystywane jedynie do realizacji zapytania. Nie są takżę udostępniane osobom postronnym.

 5. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, której jeszcze nie umieściliśmy w naszeym serwisie lub mają Państwo uwagi/sugestie dotyczące jego funkcjonowania, prosimy o kontakt:

  • tel. +48 12 271 01 60
  • fax +48 12 271 27 00
  • kontakt e-mail

 6. We wszystkich sprawach nieregulowanych w niniejszym regulaminie, zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

 7. Składając zapytanie ofertowe na towar oferowany za pośrednictwem niniejszego serwisu, wyrażają Państwo akceptację dla przedstwionych warunków oraz regulaminu korzystania z serwisu.

Właścicielem treści niniejszego serwisu jest firma:Zakład Obróbki Drewna
ul. Towarowa 1
32-410 Dobczyce

Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych transakcji!